Укртелеком за 9 міс заробив майже 5 млрд грн

Ольга Бондаренко
29 жовтня 2013р. 13:17

Загальний обсяг доходів компанії "Укртелеком" за 9 місяців, без врахування податків, склав 4 936 мільйонів гривень. За аналогічний період минулого року ця сума була трохи більшою -  5 099 мільйонів гривень. Про це повідомляється на сайті "Укртелекому".

Зменшення доходів від надання послуг фіксованого зв’язку у порівнянні з  показниками за 2012 рік в компанії пояснюють тенденцією до скорочення міжміського та міжнародного телефонного трафіку. Натомість "Укртелеком" покладає великі надії на ринок інтернет-послуг. Так, за 9 місяців  доходи від цього бізнесу склали 983 мільйонів гривень, що на 41 мільйон гривень більше за аналогічний період 2012 року.

Найбільшу телекомунікаційну компанію України "Укртелеком" у червні купила група "СКМ" - фірма Ріната Ахметова. "СКМ" і до цього була інвестором телекомунікаційного ринку України, володіючи оператором фіксованого зв'язку – телекомунікаційною групою Vega, міноритарним пакетом компанії «Астеліт» та оператором мобільного зв'язку Life:). Як відомо, "Укртелеком" обслуговує більшу частину телефонних апаратів в країні - 7,869 мільйонів апаратів в містах і 1,491 мільйона  - в сільській місцевості.