В СБУ розказали про обшуки в Генштабі

Ольга Бондаренко
29 жовтня 2013р. 15:22

Служби безпеки провела обшуки у будівлі Генштабу збройних сил і виявила низку грубих порушень зберігання держтаємниць. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно із повідомленням, під час перевірки виявлено та задокументовано низку грубих порушень законодавства з боку окремих посадових осіб Генштабу. "За висновком державного експерта Міністерства оборони України, виявлені матеріали містять відомості, що становлять державну таємницю, їх розголошення може завдати шкоди національним інтересам держави. На підставі зазначеного висновку Службою безпеки України скасовано допуск до державної таємниці першому заступнику начальника Генерального штабу ЗС України адміралу Кабаненку І.В", - повідомили в СБУ.

У зв'язку з останніми подіями до президента Віктора Януковича з відкритим листом звернулись Перший командуючий Військово-Морських Сил України Борис Кожин та заступник Міністра оборони Володимир Безкоровайний. У листі вони просять президента захистити чесне ім'я Кабаненка та висловлюють своє обурення з приводу ситуації.


 

 

 

Теги: Київ