Попов знову анонсував відкриття "Теремків"

Ольга Бондаренко
29 жовтня 2013р. 16:58

Метро Теремки відкриють до Дня визволення Києва від фашистських загарбників. Принаймні, так звучить обіцянка голови КМДА Олександра Попова.

"Нині на метро Теремки тривають останні завершальні роботи. Метробудівці закінчують зводити розворотні тупики за станцією. За технологією це одразу кілька тунелів, в них уже проклали колії. Рейки з’єднані шістьма стрілочними переводами, аби потяги могли робити маневри чи навіть зупинятися на техогляд. У розпалі й дорожні роботи та озеленення", - цитує Попова прес-служба.

23 жовтня Київрада дозволила метрополітену взяти 500 мільйонів гривень кредиту на добудову метро на Троєщину. 14 жовтня Кабмін нарешті затвердив проект будівництва метро від "Виставкового центру" до Одеської площі (станція "Теремки"). Що цікаво, мерія заявляє про майже повну готовність станції "Теремки", тобто Уряд затверджував проект будівництва лінії тоді, коли вона була вже майже дороблене. Щоправда, відкриття таки знову відклали - до листопада. Раніше "Теремки" обіцяли відкрити до Дня Києва. Потім - до Дня Незалежності. Проте напередодні свята  Попов заявив, що будівництву заважає відсутність сесії Київради, котра нібито не може проголосувати за виділення грошей на метро. У вересні Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив: станція «Теремки», запрацює у жовтні.Тим часом, місцеві жителі запевняли - їхні підвали заливає водою і фекаліями, а від постійного гуркоту і пилу немає куди подітися.


Теги: Київ