Киянина з власної квартири шахраї виселили на дах

Маша Землянська
30 жовтня 2013р. 8:45

Прокуратура Шевченківського району передала до суду обвинувачення щодо п’ятьох людей, котрі не просто продали чужу квартиру, але й переселили її власника - на дах.

"У серпні 2012 року п’ятеро осіб, познайомились з киянином, що проживав один в двокімнатній квартирі по вулиці Олени Теліги. Представившись успішними підприємцями, що нібито співпрацюють із крупними супермаркетами, вмовили чоловіка продати свою квартиру. Одну частину отриманих від угоди грошей зловмисники пообіцяли вкласти у розвиток бізнесу, а за іншу – купити одинаку нове житло. Коли чоловік погодився, шахраї знайшли нотаріуса, який завірив договір купівлі-продажу на житло та покупця. Отримані під продажу майна кошти у розмірі $70 тисяч шахраї одразу ж привласнили та зникли", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Залишившись без грошей та житла, ошуканий чоловік змушений мешкати на даху багатоквартирного будинку, де знаходилась його квартира. За рішенням суду одному з підозрюваних у справи обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, іншим співучасникам – у домашній арешт та особисте зобов’язання. Їм загрожує до 12 років ув’язнення.

 

Теги: Київ , гроші , міліція