Авто київського юриста облили кислотою

Максим Опанасенко
30 жовтня 2013р. 11:16

Авто київського юриста облили кислотою

Вночі невідомі облили кислотою авто київського юриста, активіста організації "Кияни об'єднуємось" Олександра Дядюка. Про це він сам повідомив "Свідомо".

"Повністю злізла фарба, доведеться перефарбовувати", - розповідає Дядюк, - "Міліція каже - працювали не прості хулігани". Інцидент Дядюк пояснює двома справами, котрі зараз веде.

Перша стосується технопарку "Біонік Хілл", котрий планують збудувати на території лісу в Коцюбинському під Києвом. Юрист каже - 33 сім'ї шахрайським шляхом намагалися відселити звідти, аби знести їхні помешкання. 21 родина переїхала, 12 залишилися. Саме останніх і консультує юрист, переконуючи, що відселення не може бути примусовим. Друга справа стосується очільника Держагенства з інвестицій Владислава Каськіва. Дядюк каже - відомство зараз розкрадає гроші китайського кредиту, наданого для будівництва "Повітряного експресу" - залізниці між Києвом і Борисполем.

"Кияни об'днуємось" - організація, що займається боротьбою проти незаконних забудов у Києві і організацією місцевого самоврядування.