Slando: Януковича оцінюють дорожче Сталіна

Маша Землянська
30 жовтня 2013р. 11:49

За ціною гіпсового бюста Віктора Януковича можна придбати чотири бюсті Сталіна, або ж десяток Ленінів. На сайті оголошень Slando скульптуру діючого президента намагаються продати значно дорожче, ніж відомих політиків минулого.

“Українці масово позбуваються популярних у радянські часи бюстів відомих постатей. Так, на Slando виставлено на продаж понад 300 різноманітних бюстів, більша частина яких належить політичним діячам. Найпопулярнішими з них є Ленін та Сталін, проте зустрічаються Муссоліні, Гітлер, Шухевич та Каддафі. Є серед пропозицій і нові витвори, наприклад, бюст Януковича авторства Олександра Бойко. Ціна його роботи – 9 999 гривень.

Вартість бюсту залежить в першу чергу від апетиту продавця. Проте часто вона може ще визначатись за матеріалом. Так, якщо бюст зроблений з дорого сплаву, то його ціна буде суттєво вища, ніж у гіпсового аналогу. Наприклад, за бронзового Каддафі вагою 60 кг просять 80 000 гривень, за Петра Першого вагою 3,5 кг з нікелевого сплаву хочуть отримати 2 500 гривень, а гіпсового Наполеона оцінили лише в 80 гривень. 


 

Теги: Президент , Янукович , гроші , Київ