Киян кличуть 6-го листопада зупинити авто

Маша Землянська
30 жовтня 2013р. 12:16

Киянам пропонують6-го листопада на одну хвилину зупинити автівки. Так вони зможуть долучитися до загальноміської Хвилини мовчання на честь «70 років звільнення Києва».

«Нам пощастило застати ветеранів живими. Це справжні герої серед нас. І це великий дар – знати їх особисто. Я думаю, кожен з нас повинен хоча б на хвилинку долучитися до свята Визволення Києва, вклонитися й сказати «Дякую!» ветеранам, що живуть серед нас, та вшанувати пам’ять тих чиї імена береже історія», – закликає очільник Київміськадміністрації Олександр Попов.

До свята також заплановані кілька заходів. Зокрема, відбудеться реконструкція форсування Дніпра, на Троєщині. Безпосередньо в день святкування пройде святкова хода з використанням ретро-техніки, запуск вінків пам’яті на Дніпрі, ритуал пам’яті із запаленням тисяч свічок і фотографіями визволителів поруч із музеєм Великої вітчизняної війни. Для ветеранів, зважаючи, що вік не дозволяє їм бути учасниками ходи чи параду, буде організовано концерт у Палаці Україна. Крім того, влада обіцяє прийти в дім до кожного ветерана, що брав участь у визволенні Києва і привітати його особисто.

 

Теги: Київ , акція , дорога