На Юності активістів хотіли переїхати будтехнікою

Катерина Білоус
30 жовтня 2013р. 15:42

«Забудовники по вулиці Юності, 8-А намагалися переїхати бетонозмішувальною машиною активістів, які протистоять будівництву. Будівельники зчинили бійку та продовжують будівництво всупереч припису Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю щодо припинення будівельних робіт», – повідомляє народний депутат Олександр Бригинець

«Місцеві мешканці розповідали, що забудовник пообіцяв їм припинити будівництво. Проте наступного дня всупереч наказу Держархбудконтролю забудовник продовжив роботи. Обурені активісти викликали міліцію, але правоохоронці нічим не змогли допомогти. Мітингувальники продовжили виступати проти будівництва. Тоді з-за паркану виїхала бенотозмішувальна машина, яка рухалася на громаду, ніби намагаючись наїхати на пікетувальників. Люди почали фіксувати це на відео. Коли це помітили забудовники, вони накинулися на людей з фотокамерами, тоді здійнялася бійка» – розповів Олександр. Бригинець.

«Я звернувся до прокуратури Києва з проханням з’ясувати чи дійсно Державна інспекція архітектурно-будівельного контролю дозволила будівництво по вулиці Юності, 8А. Будівництво розпочали без згоди на це мешканців сусідніх будинків. Крім протестів громади, незаконність цієї забудови підтвердила свого часу також КМДА» додав народний депутат.

 

Теги: будівництво , незаконна забудова , Юності , Київ