Пацієнти з Лаври самотужки в'їхали на Амосова

Катерина Білоус
31 жовтня 2013р. 8:11

Хворі з клініки на Лаврській самостійно переїхали в будівлю стаціонару по вулиці Амосова, 5. Один з пацієнтів клініки Громашевського раніше повідомляв «Свідомо», що востаннє хворих обіцяли переселити  в лікарню на Амосова 28-го жовтня. 

Восьмеро хворих лікарні проживали без води та світла в приміщенні колишнього стаціонару на території «Лаври» протягом двох місяців. Наразі вони вирішили не чекати офіційного відкриття лікарні та боротися за своє життя в будівлі, яка ще не введена в експлуатацію.«Строки виконання доручення Прем’єра вже минули. Нам не потрібен офіціоз. Ми не хочемо чекати того дня, коли високопосадовці переріжуть червону стрічку під звуки святкового оркестру. Тут є приміщення в якому лікарі готові надавати нам медичні послуги, то чому ми маємо чекати до «завтра», «через тиждень», «через місяць»? Ми хочемо лікуватися сьогодні», – зазначає пацієнт клініки, член координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Дмитро Шерембей.

За словами активістів, забудовники об'єкту взяли на себе відповідальність і дозволити функціонувати клініці в повному обсязі не зважаючи на те, що будівля не введена в експлуатацію. Будівельники обіцяють найближчим часом завершити монтаж ліфтів та впорядкування прилеглої території.