У Київ їде «Нове британське кіно»

Катерина Білоус
31 жовтня 2013р. 8:34

У Київ їде «Нове британське кіно»

Драма в домі підстаркуватих опарників у режисурі Дастіна Гофмана, любовні інтриги президента Рузвельта і тяжка доля магната секс-індустрії. Такі історії чекають киян на тринадцятому фестивалі «Нове британське кіно», що цілком передбачувано відкриється 13 листопада. Квитки вже в продажу, тож хапайте найкращі місця.

В основній програмі «Нового британського кіна» - чотири повнометражки, серед яких два байопіки. Перший із них – «Діана. Історія кохання» від Олівера Хіршбігеля. Як ви вже здогадались, любі читачі, цей фільм присвячений принцесі Діані. Головну роль зіграла номінантка на «Оскар» Наомі Вотс.  Ще один байопік - «Король Сохо» від Майкла Вінтерботома, фільм про скандального магната секс-індустрії Пола Реймонда. Реймонд почав випускати еротичні журнали у тоді ще пуританському й консервативному Лондоні. Клуби, вечірки, жінки – для Пола це були не просто розваги, а бізнес. В чому ж полягала  драма життя «короля Сохо», дивіться у фільмі Вінтерботома. 

https://www.youtube.com/watch?v=jKZZNNZJ03g

Інтригує «Квартет» - режисерський дебют актора Дастіна Гофмана. Це бурлескна драма, дія якої розгортається у домі підстаркуватих артистів британської Опери. Також на фестивалі покажуть «Королівський вікенд» – історичну драмеді про бурхливий роман американського президента Френка Делано Рузвельта. У головній ролі режисер Роджер Мічелл зняв знаменитого Білла Мюррея. За цю роботу Мюррея номінували на «Золотий Глобус». 

«Нове британське кіно» стартує 13 листопада. Всі покази відбуватимуться в «Києві». Квитки уже продажу, бронювати можна на сайті кінотеатру