В «Києві» - Фестиваль модного кіно від ELLE

Катерина Білоус
31 жовтня 2013р. 9:15

В «Києві» - Фестиваль модного кіно від ELLE

Як із сомалійської кочівниці перетворитись на супермодель,  чи легко стати дружиною президента і що відбувається за дверима майстерні дизайнера Йоджи Ямамото? У режисерів є відповіді на ці питання. В кінотеатрі «Київ» іде Фестиваль модного кіно від ELLE – чотири фільми, які виходять далеко за рамки моди. 

У програмі фестивалю – мюзикл  «Евіта» Алана Паркера з Мадонною та Антоніо Бандерасом. Історія аргентинської попелюшки Еви Дуарте, що стала дружиною президента Хуана Перона. Цей фільм багато хвалили і ще більше критикували, тож маєте шанс скласти власну думку. Якщо ви фанат Мадонни, пропустити «Евіту» просто неможливо.

https://www.youtube.com/watch?v=A7it5Qebaic

На фестивалі покажуть «Квітку пустелі»  від Шеррі Хормана. Це історія сомалійської дівчинки, що тікає з дому, добирається до Лондона і за кілька років років стає знаменитою моделлю, чиє ім’я – Варіс Діріє – дізнається весь світ. Варіс стала першою жінкою, що публічно засудила практику жіночого обрізання, створила фонд боротьби з цим жахливим звичаєм і стала спеціальною посланницею ООН.

https://www.youtube.com/watch?v=iKgaXGMPJDs

Родзинкою Тижня модного кіно має бути «Міста та одяг. Нотатки» - документальний фільм Віма Вендерса про культового японського дизайнера Йоджи Ямамото. Ямамото пустив режисера у власну майстерню і дозволив підгледіти, як він працює і в чому секрети його успіху. Ну а для любителів ретро покажуть «Фотозбільшення» - романтично-кримінальний фільм Мікеланджело Антоніоні 1966 року, де знялися Ванесса Редгрейв і Джейн Біркін.

https://www.youtube.com/watch?v=-mDpxq689EM

Фестиваль модного кіно від ELLE триватиме до кінця тижня. Замовляти квитки можна на сайті кінотеатру «Київ» або за телефоном 234 73 81.

 

Теги: Кіно , Київ