Пшонці розказали про 400 грн за Пилипишина (відео)

Максим Опанасенко
31 жовтня 2013р. 13:28

Кандидат в нардепи від "Свободи" по Шевченківському району Юрій Левченко і активіст "Свободи" Володимир Тищенко подали заяву про підкуп виборців у Генпрокуратуру. 

Напередодні Тищенку вдалося відзняти невеличкий репортаж прихованою камерою про те, як жінка, що називає себе членом виборчої комісії, пропонує агітувати за позапартійного кандидата Віктора Пилипишина і видавати киянам 200 гривень до виборів і стільки ж - після. "Свободівці" прийшли до Генпрокуратури з вимогою розібратися з відвертим підкупом і покарати винних:

А ось частина репортажу про підкуп:

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі якраз розгорнувся між "свободівцем" Юрієм Левченком і екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.