Семиноженко обіцяє повсюдно доступний інтернет


31 жовтня 2013р. 16:42

Семиноженко обіцяє повсюдно доступний інтернет

Темпи зростання кількості інтернет-користувачів в Україні, свідчать про необхідність пришвидшити роботу над забезпеченням українців доступним Інтернетом. На цьому наголосив 31 жовтня Володимир Семиноженко, очільник Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації.

Згідно повідомлення прес-служби дерагенства, чиновник прийшов до такого рішення, після ознайомлення із соцопитуванням Київського міжнародного інституту соціології.

Так, посилаючись на опитування київських соціологів Семиноженко зауважив, що мешканці сіл частіше кажуть про обмеження в технічних можливостях підключення до інтернет-мережі.

Голова Держінформнауки підкреслив, що подоланню цифрової нерівності між центральними та віддаленими і сільськими районами сприятиме поширення широкосмугового доступу до інтернет по всій території країни.

 «Рада з прав людини ООН визнала вільний доступ до мережі Інтернет одним із основних прав людини. Тому в рамках розвитку інформаційних технологій і зв’язку питання подолання цифрової нерівності відноситься до першочергових, - наголосив Володимир Семиноженко. – У той час, коли пропонується все більше онлайнових сервісів і послуг, у тому числі органами влади, коли Інтернет стає важливим джерелом доступу до суспільно важливої інформації, стає все більшою комунікативною площадкою - не можна позбавляти частину громадян таких можливостей».

Відповідно до опитування, у 2013 році Україна стала країною, у якій половина (49,8%) дорослого населення користується Інтернетом. Темп приросту протягом лютого 2012 року - жовтня 2013 років становив 16%, що трохи поступається рекордному стрибку в 34% у період з березня 2011 року по лютий 2012 року.