Про Roshen поговорили на засіданні СОТ

Маша Землянська
31 жовтня 2013р. 17:08

На засідання Комітету Світової організації торгівлі з технічних бар’єрів в торгівлі, представником Мінекономрозвитку почали розмову про заборону Росії імпорту певних кондитерських виробів з України. Зокрема, мова йде про солодощі Roshen.

"Питання заборони імпорту української кондитерської продукції також порушувалось під час засідання  Комітету СОТ із санітарних та фітосанітарних заходів 16-18 жовтня 2013 року, де представником України також була зроблена відповідна заява про неприйнятність заборон в торгівлі  Російською федерацією. Україна залишає за собою право повернутись до розгляду даного питання у всіх відповідних органах СОТ», - зазначила заступник директора департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Мінекономрозвитку Світлана Зайцева.

Наприкінці липня Роспотребнадзор висловив претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Молдова визнала солодощі безпечними. І таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має.

 

 

 

Теги: Київ , гроші