Українці взялися трощити диски СКАЙ за Медведчука

Максим Опанасенко
1 листопада 2013р. 9:47

Українці взялися не лише засуджувати у соцмережах музикантів гурту С.К.А.Й. за участь в турі "Ми єдині", присвяченому 70-річниці визволення України, а й публічно та доволі різко виступати проти цього.

"Творчості" СКАЙців присвячується: 1. я купував їх ліцензійні диски в магазині; 2. я знищив їх, коли дізнався про їх участь в просуванні "русскамірскіх ідей". Щодо пояснень СКАЙЦів про участь в турі та їхньої непереконливості скажу, що як би там Собчук не вистрибував із своїх шкіряних штанів та не рвав на собі косуху в намаганнях пояснити що це лише "заради шанування пам'яті дідів", факти свідчать про інше. Як от концерт в Черкасах, де роликами з голосом Карамазова лякали "жахами Заходу", а саме про "визволення України" чомусь забули. Невідповідність? Невідповідність. Виходить, брехали пацани тоді, продовжують брехати і зараз" - пише в соцмережі Вконтакте Владислав Лебединець. 

І демонструє своє нове ставлення до гурту ось такими світлинами:

Музичний тур організовує громадська організація "День Хрещення Русі" за підтримки громадського руху "Український вибір". Останній очолює Віктор Медведчук, котрий активно пропагує вступ України до Митного союзу і "застерігає" від угод з Євросоюзом.

В турі також мав виступати і гурт "Антитіла", але після критики в соцмережах, він відмовився від участі.