Мистецька вистава "Живи з надією"

Центр Української Культури
1 листопада 2013р. 21:00

Мистецька вистава "Живи з надією"

"Живи з надією»- мистецька виставка Тетяни Барінової

та учасників Міжнародної виставки «Діти малюють світ»

 30 жовтня – 06 листопада 2013 року

Організатори: Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», Центр української культури та мистецтва.

На виставці буде представлено живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, дрібну пластику, також ознайомитися з дитячими роботами, автори – учасники міжнародного проекту «Діти малюють світ», які   переконливо довели: істина промовляє не лише вустами дитини, але і її пензлем.

Ця  експозиція – частина великого культурно-просвітницького проекту, започаткованого Одеською обласною радою миру, Одеською єпархією, членами Національної спілки художників України, що об’єднав творчих дітей із України, Росії, Польщі, Німеччини, Туреччини, Румунії, США.

Проект існує уже шістнадцять років, і за цей час у ньому взяло участь понад десять тисяч юних художників із різних куточків світу, півтори тисячі учасників отримали дипломи та премії.  Це щирі, безпосередні, по-дитячому наївні і водночас сповнені надзвичайно  глибокого філософського змісту дитячі погляди на світ.

Різдвяні янголи, великодні пташки, весняні пейзажі, зимові краєвиди, дивовижний світ тварин – усе це в дитячих роботах набуває теплого, затишного звучання, незалежно від того, в якій техніці і в якому стилі виконане полотно або композиція.

Виставка «Діти малюють світ» - це своєрідна підказка усім дорослим, що треба в першу чергу бачити і цінувати у цьому житті, сповненому щастя, натхнення, миру й злагоди. Бо саме таким – гармонійним і довершеним – бачать цей світ діти. Саме тому організатори проекту вважають, що з експозицією має ознайомитися якомога більше і дітей, і дорослих. 

Баринова Тетяна Геннадіївна  -  художник-графік.   1991р. закінчила Київський поліграфічний інститут ім.І.Федорова (факультет: графіка, художнє конструювання і оформлення книжкової  продукції). Працює в техніках: графіка,  олійний живопис, дрібна  пластика (пластилін).  Авторські роботи  знаходяться у приватних колекціях  в Україні та за кордоном.

 

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ

вул. Хорива, 19-В

ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

№ тел.: (044) 425-12-64

Час роботи виставкового центру:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00   Сб. – 10:00 – 18:00     Нд. - вихідний

 

З питань акредитації, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів -  звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru