Як зникають гроші з карток ПриватБанку

Ольга Бондаренко
4 листопада 2013р. 8:56

Як зникають гроші з карток ПриватБанку

«Свідомо» продовжує розбиратись зі скаргами на неякісні товари та послуги. На цей раз у поле нашого зору потрапив улюблений банк українців – «ПриватБанк». З картки киянина Олексія Василюка містичним чином зникли 1400 гривень. «ПриватБанк» запевняє, що клієнт просто зняв гроші і забув, а от Олексій у власну короткочасну амнезію не вірить. Хто правий і як довести це «ПриватБанку»?

 18 червня з зарплатної картки Олексія Василюка зникли 1400 гривень. Хлопець звернувся у «ПриватБанк», де йому підтвердили: кошти і справді знімали, в банкоматі на Хрещатику 4. Олексію наполегливо радили пригадати – можливо, він сам зняв гроші і забув? Але є два нюанси. По-перше, зарплатня працівника Національної академії наук не настільки велика, щоб на зникнення понад тисячі гривень можна було не звернути уваги. По-друге, Олексій ніколи не користувався банкоматом на Хрещатику, більше того – навіть не підозрював про його існування.

Після виснажливого спілкування з консультантами клієнту порадили зробити запит у службу безпеку банку. Там мали надати фото, зроблені камерою банкомату. Якщо гроші з картки знімав не Олексій, «ПриватБанк» мусив би повернути кошти. Василюк написав заяву у Службу безпеки і став чекати фотографій.

 


 

Чекати довелось довго. Служба безпеки нікуди не поспішала, а через два місяці 
тяганини надіслала набір витягів з Правил користування банком і коротким 
висновком «Зловживань і порушень з боку співробітників Банку не виявлено». Ніяких 
фото Олексію не надали. Все, що він отримав – це пораду звернутись до правоохоронних 
органів. 


 
 

Що говорить ПриватБанк?

Олексій продовжив штурмувати контактний центр ПриватБанка. Проте хлопцю вперто надсилали витяги з Правил користування і радили звернутись у Службу безпеки. Те, що клієнт уже два місяці штурмує цю саму Службу, не змусило консультантів Привата бути креативнішими. Останнє слово ПриватБанка – фото з банкомата нададуть лише на запит міліції. Хоча на початку спілкування з наполегливим клієнтом про міліцію навіть не мовилось.

Що говорить закон?

Відповідно до п. п. 6.3. – 6.8. Постанови НБУ від 30.04.2010 р. № 223 «Про здійснення операцій з використанням спеціальних платіжних засобів» користувач зобов'язаний контролювати рух коштів за своїм рахунком та повідомляти емітента про операції, які не виконувалися користувачем. Що, власне, і зробив Олексій. Якщо користувач невідкладно повідомив про платіжну операцію, яку не виконував або яка була виконана некоректно, емітент негайно відшкодовує суму такої операції, а за необхідності відновлює залишок коштів на рахунку до «передопераційного» стану.

Користувач не несе відповідальності за здійснення платіжних операцій, якщо спеціальний платіжний засіб було використано без електронної ідентифікації вбо фізичного пред'явлення самим користувачем. Винятком є лише випадки, коли доведено, що користувач своїми діями чи бездіяльністю сприяв втраті, незаконному використанню ПІНу чи іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції. Отже, банк зобов’язаний відшкодувати кошти за операцію, яку не здійснював користувач. У нашій ситуації «ПриватБанк» має право не повертати гроші, тільки якщо доведе, що зникнення коштів з рахунку сталося з вини Олексія. Якщо банк не має таких доказів, він зобов’язаний відшкодувати клієнту гроші.

Куди скаржитись?

Перш за все, варто надіслати скаргу у головний офіс Приватбанку та у Нацбанк України
Представництво ПАТ КБ «ПриватБанк» у Києві
Київ, вулиця Грушевського, 1Д
01001
Телефон: 278 78 73

Головний офіс ПАТ КБ «ПриватБанк»
Дніпропетровськ, Набережна Перемоги, 50
49094
Факс: 0567 16 36 71
Телефон: 0800 500 003

Національний Банк України
Київ, вулиця Інститутська, 11Б
01601
Факс: 230 20 33
Телефон: 253 01 80, 230 19 60 (лінія довіри)

Якщо це не допоможе, доведеться звертатись у суд. 

Увага! «Свідомо» не ставить за мету дискредитувати чи пропагувати послуги жодної 
компанії. Наша мета – допомогти людям захистити свої права споживачів. Якщо будь-яка 
компанія виправить порушення, про які ми пишемо, ми з радістю додамо інформацію про 
це до статті.

Якщо ви готові захищати себе юридичними методами, ми можемо познайомити вас із 
юристами, які допоможуть вам безоплатно.