Забудовники майже знищили фундаменти Десятинного

Ольга Бондаренко
4 листопада 2013р. 11:21

На Десятинці вже повністю вирили котлован та майже зруйнували фундаменти. Про це повідомляє місцева мешканка Діна Герцрікен. 

Ось, що вона пише: "На Десятинке. Уже полностью вырыт котлован (прощайте, фундаменты, принесшие деньги недостойным пастырям). Уже кран появился, так что сегодня-завтра начнется монтаж фундаментов уже храма Маммоны. Так что ясно кому служат высшие иерархи православной церкви и народные избранники со сворой чиновников".

11-го жовтня до Десятинного провулку приїхали КАМАЗ, екскаватор та вантажівка привезла кран. Також невідомі зняли з будинку провулку плакат з Ісусом Христом "Боже, врятуй Київ від незаконних забудов!". Люди перекрили дорогу будівельній техніці, заважаючи руйнвати історичну землю.  При цьому Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11-го червня. Десятинку від людей охороняли люди в рясах. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйновано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

Теги: Київ