На Теремках хочуть оселити камбалу і дельфіна

Ольга Бондаренко
4 листопада 2013р. 13:09

Територію багатостраждальної станції метро "Теремки" вже наступного місяця планують прикрасити морськими скульптурами. Про це повідомляє прес-служба Департаменту містобудування та архітектури Київської міськадміністрації.

Тематичні скульптури створені Костянтином Скритуцьким мають символізувати близькість "Теремків" до моря. Жителі морського простору будуть зображені в образах з дещо людськими рисами.
Останнього разу метро "Теремки" пообіцяли відкрити до Дня визволення Києва від фашистських загарбників. 23 жовтня Київрада дозволила метрополітену взяти 500 мільйонів гривень кредиту на добудову метро на Троєщину. 14 жовтня Кабмін нарешті затвердив проект будівництва метро від "Виставкового центру" до Одеської площі (станція "Теремки"). Що цікаво, мерія заявляє про майже повну готовність станції "Теремки", тобто Уряд затверджував проект будівництва лінії тоді, коли вона була вже майже дороблене. Щоправда, відкриття таки знову відклали - до листопада. Раніше "Теремки" обіцяли відкрити до Дня Києва. Потім - до Дня Незалежності. Проте напередодні свята  Попов заявив, що будівництву заважає відсутність сесії Київради, котра нібито не може проголосувати за виділення грошей на метро. У вересні Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив: станція «Теремки», запрацює у жовтні.Тим часом, місцеві жителі запевняли - їхні підвали заливає водою і фекаліями, а від постійного гуркоту і пилу немає куди подітися.

Теги: Київ