З басейну "Водник" на Подолі обдирають барельєф

Максим Опанасенко
5 листопада 2013р. 7:38

З будівлі колишнього спортивного комплексу "Водник", що на Волоській, 62 (Поділ) обдирають історичний барельєф. Це помітив Денис Жгарев і виклав фото у Facebook.

"Печальная картина открылась мне только-что на улице волошской 62... Старенький советский бассейн Водник превращают в очередной стеклянный "спортлайф". Но зачем же ломать лепку, в Киеве больше нет таких "ихтиандров"... каким-бы наивным и совковым не был-бы этот барельеф, но чёрт-возьми я его любил с детства!!! ЛОМАТЬ НЕ СОЧИНЯТЬ, СПАСИБО ТЕБЕ, "спортлайф" - пише Денис.

 Ще влітку "Свідомо" писало про те, що на місці «Водника» зводять Sport Life.


 

За офіційними даними засновник мережі спортклубів Sport Life Дмитро Єкімов. Відомий він також і своєю мережею суши-барів «Євразія». Серед керівництва компанії, а саме на посаді голови Ради директорів Групи компаній Sport Life – Віктор Гринюк. Він же голова депутатської фракції «Спортивний Київ».

На ремонт, тобто фактичне знищення «Водника» і перетворення його на Sport Life, згоду дала Київрада, зокрема повним складом проголосувала група Гринюк - "Спортивний Київ". Дісталось усе компанії «Київ-Арт»«Свідомо» вже розслідувало, що серед її засновників - Марина Пелих. Вона ж - директор кінотеатру в самісінькому центрі Києва - «Зоряний». Але й це ще не все, Пелих дружина Андрія Кравця, який з 2010-го року керує ДУСею. До речі, «Київ-Арт» має ще одного засновника - це Дмитро Ярич. За даними держагентства з розвитку інфраструктури фондового ринку, з 2011-го року він директоркомпанії «Укрреставрація». Саме ця компанія займається отримала Гостинний двір для «реконструкції» під торгівельно-офісний центр.

До речі, Sport Life не вперше стає «компромісом». Замість скверу на вулиці Маяковського, 40-52 також будують клуб цієї мережі. Ця «точка на Троєщині», як її називають активісти-антизабудовники, була однією з найгарячіших у Києві – не один раз місцеві мешканці мали сутички з представниками забудовника - «Київміськбуд» планував звести на цьому місці багатоповерхівку. Жителі просили парк, а отримали спортивний клуб.