Катеринчук і Симоненко - найзамовніші у жовтні

Максим Опанасенко
5 листопада 2013р. 7:57

Петро Симоненко, Віктор Медведчук, Микола Катеринчук і Олексій Костусєв - "найджинсовіші" політики у жовтні. Такими є результати дослідження кількості замовних матеріалів в пресі Інституту масової інформації.

"Петро Симоненко та Віктор Медведчук продовжували активно перетягувати ковдру один у одного у прагненні "попередити" українців про всі «небезпеки» асоціації з ЄС та про необхідність референдуму з цього приводу. Микола Катеринчук навпаки, наполегливо просував підписання асоціації і не забував повідомляти про це громадян у формі "джинси". Продовжував активно піаритись в загальнонаціональних виданнях тоді ще міський голова Одеси Олексій Костусєв" - йдеться в повідомленні.

На замовних матеріалах ІМІ зловило також Наталю Королевську, Олександра Вілкула і Раїсу Богатирьову. За даними Інституту, найбільше сумнівних матеріалів у жовтні випустила "Комсомольська правда в Украине" - 12. Далі "Факти" - 8, "Сегодня" - 4, "Український тиждень" - 1. "Корреспондент" і "Коментарии" у жовтні виявилися "чистими" від замовних матеріалів.

     

    Теги: Київ