Кияни скаржаться-їх не пускають на стадіон школи

Максим Опанасенко
5 листопада 2013р. 9:35

Кияни скаржаться на те, що їм заблокували доступ до шкільного стадіону гімназії "Київська Русь". Про це вони пишуть у Facebook-групі "Неинтересный Киев".

"А у нас школьный стадион отдают в аренду частному лицу, а жителям микрорайона доступ закрыт((( Стадион за двумя заборами и семью замками. Это единственная школа - гимназия открытая в 2013 году - Киевская Русь на Позняках, ул. Гмыри. Беспредел, Гос школа сдает стадион частникам. Беспредел!!!! и никому и дела нет!" - йдеться в повідомленні.

Схожа ситуація нещодавно була і з територією на Княжому Затоні, 12а (Дарниця).  Три тижні тому активісти і місцеві мешканці провели цілу акцію протесту проти того, що керівництво навчального закладу (що є комунальним) на вихідні дні і після 19:00 у будні закриває огороджену парканом територію. На ній - спортмайданчики і стадіон, котрими якраз у вихідні залюбки користувались би місцеві мешканці. Активісти зібрали підписи і написали звернення районним чиновникам. Тепер вхід на спортмайданчик вільний для всіх.

Гімназію "Київська Русь" відкрили тільки цьогоріч. Місцеві мешканці "воювали" за неї ще задовго до перших учнів за партами. Справа в тому, що Міносвіти попросили київську мерію зробити новозбудований навчальний заклад російським. Кияни збурилися і взялися збирати підписи. Мерія пішла на компроміс - гімназія стала українською, але з додатковим вивченням російської мови.

Теги: Київ