В Музеї Шевченка можуть з'явитись 2 кафе

Ольга Бондаренко
5 листопада 2013р. 14:42

Після реконструкції, в Музеї імені Тараса Шевченка можуть з'явитися 2 кафе. Про це повідомляє прес-служба нардепа Олександра Бригинця.

"У техніко-економічних покажчиках плану реконструкції комплексу Національного музею Т.Шевченка зазначається, що на нульовому поверсі музею, який планує створити замовник реконструкції, розміщуватимуться кафе на 40 посадочних місць, а другий об’єкт харчування на 35 посадочних місць відкриють на першому поверсі музею", - йдеться у повідомленні. За словами Бригинця, інформація-спростування представлена на сайті Мінкульту грубо суперечить затвердженому плану реконструкції Музею. 

На сайті "Друг читача" з’явилась інформація з приводу незаконного перебудування музею Шевченка. Замість обіцяного закладу культури киян припугнули рестораном та парковкою. Адміністрація музею запевняє, ніякого закладу харчування тут не буде. Мовляв, на будинку оновлюють фасади та міняють підлогу. Ліфти в музеї встановлюють для зручності людей з особливими потребами, а обіцяна парковка – це майданчик для зупинки екскурсійного автобуса. Загалом, після реставрації в музеї Шевченка має діяти Центр дитячої творчості. Також, в музеї обіцяють проводити концерти камерної класичної, народної, альтернативної музики, різноманітні виставкові проекти, майстер-класи, лекторії та інші культурні заходи.

Теги: Київ