Брати на краденому ВАЗі в’їхали в відбійник

Катерина Білоус
6 листопада 2013р. 10:17

Двоє чоловіків в’їхали в металевий відбійник на краденому ВАЗі. Це сталося, коли вони втікали від патруля ДАІ, який наздоганяв їх. Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

Вночі на Подолі злочинці вкрали автівку. Власниця ВАЗу помітила, що двоє чоловіків хочуть вкрасти її машину. Вона зателефонувала в міліцію та повідомила про це. Патруль ДАІ, який проїжджав поруч, помітив схожий за описом червоний ВАЗ. Інспектори вимагали водія автомобіля зупинитися, проте шофер не пригальмував, ба більше – лише набирав швидкість. Таким чином чоловіки хотіли зникнути з поля зору правоохоронців. Проте, не впоравшись з керуванням, водій краденого ВАЗу врізався в відбійник на вулиці Новокостянтинівській. Але на цьому втеча не закінчилася. Далі злочинці намагалися бігти від ДАІшників ногами. Проте, інспектори наздогнали їх та затримали порушників.

Як з’ясувалося пізніше, правопорушники були братами. До того ж, до цього вони відсиділи у в’язниці. На момент скоєння злочину обидва чоловіки були п’яними. Далі долю порушників вирішуватиме суд.

 

Теги: Київ , крадіжка