На Солом’янці працівники ЖКГ знищили дерева – фото

Катерина Білоус
6 листопада 2013р. 14:18

На Солом’янці працівники ЖКГ без дозволу вирублювали дерева. На прохання місцевих мешканців пояснити їхні дії, співробітники почали поводити себе хамовито та штовхатися. На це скаржаться кияни в контакт центрі мерії.


 

«В двір будинку 4/6 по вулиці Червонопартизанській приїхала машина KAMAZ. Працівники ЖКГ прибули, аби виконати прохання мешканки сусіднього будинку – прибрати сухостій. Проте, через кілька годин з машини вийшли ще 2 жінки та наказали спилити ще 2 дерева. Вони вказали на молоді клен і вишню, які висадили мешканці будинку. Я це побачила та спустилася на вулицю, аби запитати в жінок, навіщо вони це роблять. На прохання представитися, вони мені почали хамити: ‘Ти хто така? Покажи свого паспорта. Ти спочатку заплатиш всі податки. Не твоя справа, хто ми’. Я нагадала їм, що вони при виконанні службових обов’язків, на що вони мене штовхнули та покрили матом», – скаржиться мешканка.

«Двома жінками виявилась бригадир ЖКГ та колишній двірник будинку», – пише мешканка. Киянка вимагає вибачення від цих жінок та виплати штрафу за вирубку дерев.