В Києві затримати крадіїв-квартирників з Кавказу

Катерина Білоус
6 листопада 2013р. 14:56

Міліціонери затримали чотирьох чоловіків за квартирні крадіжки. Злочинці приїхали з Кавказу, винайняли квартиру та машину та почали «працювати». Ошукували квартири лише вдень. Саме тоді більшість господарів помешкань знаходяться на роботі. Про це повідомляє прес-служба міліції.

У злодіїв була опрацьована схема. Один чоловік чекав в машині, другий стояв у під’їзду а інші двоє йшли у заздалегідь обрану квартиру. Щоб переконатись, що у помешканні нікого немає – дзвонили в дзвінок. Якщо за кілька хвилин двері ніхто не відчиняв – вони дзвонили поплічникам. Той брав необхідний інструмент та піднімався до чоловіків. Закон вони ламали, або відчиняли відмичкою. Чоловіки виносили з квартири, що бачили: прикраси, верхній одяг, сумки, алкоголь, запальнички. Злодії закривали за собою двері, спускалися до катівки, грузили все в багажник та тікали.

Так злочинці «прокрутили» не одне «діло». Тоді за них взялися правоохоронці. Міліціонери приїхали до чоловіків під час їхньої чергової крадіжки. Злочинці почали тікати від правовиків, проте приїхати їм вдалося до першого світлофора – там їм заблокували дорогу працівники міліції.