Мінекономіки віддасть півмільйона на партнерство

Ольга Бондаренко
7 листопада 2013р. 8:45

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за результатами тендеру уклало низку угод на дослідження у галузі економічних наук на суму 1,02 мільйон гривень. З них - майже півмільйона підуть на державно-приватне партнерство. Про це повідомляють "Наші гроші".

Найбільші підряди отримало ТОВ «Українське кредитно-рейтингове агентство». «Аналіз ризиків та перспективності реалізації інвестиційних проектів у регіонах України в рамках державно-приватного партнерства» коштуватиме 469 тисяч гривень, «Вдосконалення механізму функціонування державного фонду регіонального розвитку» – 189 тисяч гривень. Менші підряди отримали держпідприємства.

«Українське кредитно-рейтингове агентство» у 2008 році було засновано компанією «Перше джерело», власниками якого тоді були нинішній міністр економрозвитку Ігор Прасолов та його дружина Наталя Прасолова. Згодом обидві фірми були перереєстровані на Ангеліну Удовиченко, незмінну директорку «Першого джерела», яка разом з Прасоловим входить до ради «Українського пенсійного фонду».