Кияни продовжують завантажувати мерію в телефони

Ольга Бондаренко
7 листопада 2013р. 11:44

Мобільний додаток "КМДА 1551" вже завантажили більше 4600 людей. Про це повідомили в прес-службі київської міськдержадміністрації.

За даними Контактного центру, середній відсоток виконаних мобільних та інтернет-звернень за цей період становить 57%. Краще за все скарги громадян розглядаються в Оболонському та Солом'янському районах столиці – там відсоток виконаних звернень становить 69% та 68%. Гірше за все – в Дарницькому районі, де виконано лише 49% звернень.

З початку жовтня Київська міська державна адміністрація запустила мобільний додаток «КМДА 1551» для iOS та Android. Додаток надає можливість безпосередньо з мобільного телефону у швидкий та зручний спосіб відправляти електронні звернення щодо проблем у житлово-комунальному господарстві, сфері транспорту і благоустрою, а також звертатися щодо широкого спектру інших питань, пов’язаних з проживанням у мегаполісі. Завантажити програму можна безкоштовно на Google play, Apple Store або за посиланням з офіційного веб-сайту Контактного центру міста Києва www.1551.gov.ua.

Теги: Київ