Як опозиція під Радою Юлю і Європу вимагала (фото)

Максим Опанасенко
7 листопада 2013р. 13:51

Як опозиція під Радою Юлю і Європу вимагала (фото)

Вранці під Верховною Радою зібралося декілька тисяч людей з прапорами опозиційних партій "УДАР", "Свобода", "Європейська партія" і "Батьківщина". Мітинг очолили лідери партій - Віталій Кличко, Олег Тягнибок, Микола Катеринчук, Арсеній Яценюк і їхні колеги.

Чому прийшли сюди? Вимагати свободи екс-прем'єру Юлії Тимошенко. А разом з цим - і підписання угоди з Євросоюзом за кілька тижнів у Вільнюсі. Багато говорили про звільнення Тимошенко, євроінтеграцію. Спростовували вже добре знайомі киянам, котрі їздять на метро, тези "Українського вибору" про небезпеки Євросоюзу. Ще - посміхалися на камери, багато говорили з простими киянами, важко залазили на "Газель", з котрої і вівся мітинг і висміювали політичних опонентів, котрі оточили будівлю Ради щільним кордоном "Беркуту".

Законопроекти ж, котрі дозволяли б ув'язненій Тимошенко виїхати на лікування закордон, ще вчора розглядав профільний комітет Ради. Усі варіанти документів були або відхилені, або ж направлені на доопрацювання. 

Це і стало причиною тому, що помітингувавши під Радою, опозиціонери вже в самій Раді заблокували трибуну, вимагаючи відповідного закону.


 

БЮТівець Сергій Терьохін довго говорив з партійною колегою з Київради Тетяною Меліховою і з Миколою Томенком. Опісля полегшено закурив. Від камери цигарку вирішив затулити:)


 

З Європейської площі, де був збір учасників, колона рушила до Ради...


"Товариші, нам шлях перегороджують" - кричить дідусь з колони "Батьківщини". "УДАРівці", зібравшись біля стадіону "Динамо", дочекалися старту і швидко мобілізувавшись, випередили "Батьківщину" на десяток кроків. До Ради вони також прийшли першими. Колону очолював Кличко


"Зрадники!" - чомусь кричали люди з прапорами "Свободи", побачивши "УДАР". "Слава Україні, "свободівці" - вигукнули ті. "Героям Слава!" - усміхнулася "Свобода".
"Євроінтеграція, свобода Тимошенко!"

"Євроінтеграція, свобода Тимошенко - 2""...це шлях подалі від Москви". Олег Тягнибок євроінтеграцію бачить так. На мітингу він відсвяткував свій День народження.

Мітинг закінчився близько обіду. Рада збирається відновити роботу вже ввечері