Столична компанія «наварила» 850 тисяч на воді

Катерина Білоус
8 листопада 2013р. 7:47

Столичне підприємство отримало 850 тисяч гривень прибутку від незаконного використання води. Компанія незаконно витратила 17 мільйонів літрів води з артезіанських свердловин. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Києва.

Протуратура взялася перевіряти столичне підприємство. Виявилось, що компанія незаконно витратила 17 мільйонів літрів артезіанської води. В липні цього року у товариства закінчився дозвіл на спеціальне водовикористання. Проте, підприємці вирішили надалі витрачати воду, що спричинило державі матеріальний збиток. Наразі прокуратура звернулася до Господарського суду Києва з вимогою до підприємства відшкодувати завдані збитки у 850 тисяч гривень.

До речі, за незаконне водовикористання державі сплатить штраф Дослідний завод імені Патона. Підприємство поверне державі 400 тисяч гривень за незаконне використання артезіанської води. Сплатити підприємство такий штраф зобов’язав Київський прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері. Про це повідомляє прокуратура міста Києва.