Рада говоритиме про Європу і Тимошенко у п'ятницю

Максим Опанасенко
7 листопада 2013р. 18:41

Вечірнє засідання Верховної Ради перенесене на п'ятницю. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на першого віце-спікера Ігоря Калєтніка. 

Відтак, вірогідно саме в п'ятницю Рада має вирішити щось із законопроектом, що дозволить ув'язненій екс-прем'єрці Юлії Тимошенко виїхати закордон для лікування. Місія Європарламенту - Пет Кокс і Алєксандр Квасьнєвський - котра також декілька годин провели в Раді на перемовинах, заявила про те, що прийняття трьох основних для угоди з Євросоюзом законів - щодо прокуратури, виборчого законодавства і питання Тимошенко - має відбуватися у вівторок-середу наступного тижня. Це є своєрідною кінцевою датою для того, аби Україна встигла виконати умови Євросоюзу і мала шанс на підписання Угоди у Вільнюсі за кілька тижнів.

Розгляду проекту закони щодо Тимошенко опозиція вимагала протягом усього сьогоднішнього дня. Для цього під Радою "Свобода", "УДАР", "Батьківщина" і "Європейська партія" провели кількатисячний мітинг. Опісля, опозиційні нардепи взялися блокувати Раду з вимогою розглянути закон. Його, до речі, напередодні не схвалив профільний комітет Ради, більшість в котрому має Партія регіонів, відправивши на доопрацювання. 

 

 

Теги: Київ