Міліція зловила банківських хакерів

Катерина Білоус
8 листопада 2013р. 11:20

Міліція зловила двох шахраїв, які втручалися в роботу банку та переводили гроші приватного підприємства на свій рахунок. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Троє зловмисників зареєстрували відкрите акціонерне товариство. Потім хакерськими методами втрутилися в роботу комп’ютера одного приватного підприємства. Таким чином вони заволоділи електронно-цифровим підприсом підприємства. Після цього зловмисники підробили платіжні доручення. Завдяки цьому через систему «Клієнт-банк» чоловіки перерахували собі кошти підприємства. А це більше 200 тисяч гривень. Гроші перейшли на рахунок заздалегідь створеного відкритого акціонерного товариства. Далі треба було лише зняти готівку з банкомата. Вони підкупили невідомого чоловіка, аби той виконав їх доручення. Поки правопорушники чекали готівку, до них підійшли міліціонери аби перевірити їхні документи. Тоді злодії почали поводити себе неадекватно. Один з них побіг від міліціонерів, інший викинув папку з документами, третій просто розгубився. 2 чоловіків зловили на гарячому, відвезли до Подільського відділку міліції та вилучили документи. А от третього, який втік, зловити не вдалося. 

Наразі проти двох чоловіків порушили кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу «Шахрайство». А от втікача розшукує міліція.