Прокуратура взялася за смерті у "Бліноффі"

Максим Опанасенко
8 листопада 2013р. 15:52

Суд визнав винними виконавців підпалу у кафе "Блінофф" на бульварі Шевченка у серпні 2008-го, внаслідок якого загинуло четверо людей. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Як встановило слідство, злочин замовив та організував громадянин Італії, котрий незадовго до цього придбав приміщення, яке на той час орендували власники ресторану. З метою змусити орендарів якнайшвидше звільнити вказане приміщення, італієць вирішив підпалити заклад. Для цього він найняв п’ятьох виконавців та заплатив їм винагороду у 20 тисяч доларів США" - йдеться в повідомленні.

Чоловіки пізно ввечері приїхали до ресторани з каністрами бензину. Розлили його біля входу і підпалили. Четверо людей, що знаходилися всередині, загинули. Ще восьмеро опинилися в лікарні з опіками. Двоє підпалювачів також постраждали - двоє з них загинули від опіків. "Замовник підпалу був оголошений в міжнародний розшук. Матеріали розслідування стосовно нього виділено в окреме кримінальне провадження" - йдеться в повідомленні.

Виконавців, що лишилися живими, засудили до довічного позбавлення волі. Суд також конфіскував у них майно, аби покрити позови потерпілих аж на 2 мільйони гривень. 

 

 

Теги: Київ