На Солом’янці вбили чоловіка за 5 гривень

Катерина Білоус
10 листопада 2013р. 10:28

На Солом’янці на перетині вулиць Льва Толстого та Василя Липковського вбили чоловіка. Під залізничним мостом майже на проїзній частині лежало тіло без ознак життя. Про це повідомляють на сайті Автополігон.

Водій, що проїжджав поруч, побачив тіло людини. Очевидець одразу ж викликав «швидку». В цей час свідок намагався самотужки привести до тями чоловіка. Коли приїхали лікарі, вони також спробували оживити постраждалого. Проте чоловік помер на місці від тяжкої відкритої черепно-мозкової травми, переломів черепа та забиття головного мозку. Як виявилось, до постраждалого під мостом підійшли двоє чоловіків. Між ними відбулася бійка, саме під час неї жертві і нанесли травми. Потім двоє пішли в сторону залізничного вокзалу, де їх і знайшли міліціонери. До речі, постраждалому було лише 28 років.

В правопорушників знайшли мобільний телефон жертви та 4 гривні 90 копійок. Підозрюваний у вбивстві 1981 року народження, чоловік з Херсонщини, який проживає в Києві менше року. Чоловік заробляє ремонтними роботами, одружений та має доньку 8 років.


Фото з сайту Автополігон