HH: Українців кличуть розводити оленів у Іспанії

Маша Землянська
11 листопада 2013р. 8:54

HH: Українців кличуть розводити оленів у Іспанії

За даними досліджень Міжнародного кадрового порталу HeadHunter, тотальна більшість (91%) висококваліфікованих українських спеціалістів з вищою освітою принаймні одного разу задумувались про роботу за кордоном. Найбільш популярні для запланованої трудової міграції — розвинуті західні країни: Європа (63%) і США/Канада (42%). Менш популярними виявились Азія (8%), Південна Америка (5%), Африка (3%).

Що ж власне пропонують українцям за кордоном і дослідили у HeadHunter. Найекзотичніша вакансія знайшлась у Іспанії. Міжнародна асоціація заводчиків оленів шукає директора зі зв’язків із Росією. Його робота буде полягати в перекладі документів з англійської мови на російську, а також в залученні кандидатів для участі в конгресі. Йому забезпечується проживання і харчування, а щомісячно буде виплачуватись зарплата у розмірі 700-800 євро. Вільне володіння англійською і російською мовою обов’язкове, знання інших іноземних мов вітається.

Переїхати до Японії, країни сонця, що сходить, і займатись відкриттям філіалу російської фірми — такі кар’єрні перспективи в менеджера із закупок. На нього очікує пошук спецтехніки на складах постачальників і організація відвантаження спецтехніки морським транспортом до Росії. Обов’язковою і банальною вимогою є вільне володіння японською мовою. Очікувана зарплата — від 3000 до 4000 доларів.

Автомобільний концерн Toyota запрошує на роботу інженера-електромеханіка. Майбутнє місце роботи знаходиться в Бельгії, в містечку неподалік від Брюсселю. Перелік вимог до кандидата досить широкий: ступінь бакалавра або магістра в електротехнічній інженерії, 3-річний досвід роботи в автомобільній або авіаційній промисловості, досвід роботи з CAD системами, а також готовність до регулярних відряджень. Серед переваг цієї посади — стажування в головному офісі в Японії.

Без досконалого знання англійської мови не обійтися старшому тестувальнику в компанії Luxoft, адже жити йому доведеться в столиці Великої Британії. Його прямими обов’язками буде створення і тестування програмного забезпечення. Для цього пошукачу необхідні досвід роботи на аналогічній посаді, знання протоколів JMS, FTP, SSH, XML, а також розуміння процесів розробки програмного забезпечення. Оформлення візи й релокація співробітника відбувається за рахунок компанії.

Шеф-повару грузинської кухні будуть раді в стартапі в Іспанії. Це повинна бути людина, яка вміє поєднувати кілька справ одночасно. Адже йому доведеться організовувати безперебійну й високоякісну роботу кухні, брати участь в розробці концепції закладу та основного меню, а також навчати свою власну команду поварів. Не дивно, що прохають звертатись виключно кандидатів із досвідом роботи за спеціальністю від 7-ми років і від 3-х років в ролі шеф-повара. Компанія забезпечує офіційне працевлаштування, оплату перельоту й проживання.

Якщо Ви комунікабельні, цікавитесь індійською культурою і могли би ділитися знаннями з оточуючими, то Ви цілком можете спробувати себе в ролі гіда. Вашими повсякденними обов’язками буде проведення екскурсій по Гоа та інших штатах Індії. Компанія проводить навчання і надає допомогу в пошуку житла й оформленні бізнес-візи. Переліт оплачується самостійно.

Роботу в Канаді офіс-менеджером пропонує Європейський холдинг. Стартова оплата — від 20 доларів за годину залежно від конкретного робочого місця (приймаючої компанії) та досвіду роботи. Кандидати отримують бенефіси та страховки, передбачені законами Канади і конкретної провінції. Серед обов’язкових вимог — стаж роботи за спеціальністю не менше 2-х років, середній рівень володіння розмовною англійською мовою. У перспективі можливе оформлення імміграційних документів для всієї сім’ї.

Вивчати китайську, а викладати англійську мову. Така можливість надається викладачам англійської мови, які будуть навчати англійській дітей у початкових школах і дитсадках. Програма Teach in China надає безкоштовне проживання, а також триразове харчування й оплату медичного страхування на весь термін участі в програмі. Зарплата виплачується щомісячно в розмірі 320 доларів. Термін програми — від 6 місяців до року. Квиток на літак в обидва боки оплачується приймаючою стороною.

Схожа пропозиція діє і для вчителів італійської мови. Продовжити викладацьку кар’єру в Китаї пропонує Східно-Китайський університет транспортних комунікацій (East China Jiaotong University). Ідеальним кандидатом на цю посаду буде комунікабельний викладач, який вільно володіє англійською та італійською мовою, а також має бажання вивчити китайську мову й дізнатись більше про китайську культуру. Приймаюча сторона зобов’язується забезпечити житлом, базовими речами й обіцяє екскурсії по всій країні.

Компанія «Бест Транс Сервіс» оголошує конкурс на позицію інспектор якості продукції. Пропоноване місце роботи знаходиться в Китаї, місті Іу. Майбутній інспектор буде керувати прийманням продукції, контролювати її якість, а також складати щоденні, щотижневі та щомісячні звіти про приймання товарів. Кандидат повинен мати досвід роботи в складській логістиці, ЗЕД, а також знати китайську мову на вищому рівні. Компанія обіцяє 100% компенсацію затрат на переїзд, оформлення візи, оренду житла.

 

Теги: Київ , робота , гроші