Що у Вашому районі ділитиме Київрада у середу

Маша Землянська
11 листопада 2013р. 10:19

Що у Вашому районі ділитиме Київрада у середу

Ваші діти ще граються на дитячому майданчику чи відпочивають у парку? А забудовників ви ще там не бачили? У середу, 13-го листопада Київрада планує зібратися на чергове засідання. Вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

"Свідомо" розбило їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком:

Голосіївський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «Ділова брама» на вулиці Плещеєва, 10 для будівництва та експлуатації житлового, готельно-офісно-торговельного комплексу (К-20482).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Зовнішні мережі – Київспецбуд» на вулиці Камишинській, 3 для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд виробничої бази з подальшою реконструкцією (К-20779).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «Лісол» на шосе Столичному (21 кілометр) для створення озелененої території загального користування (К-21040).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Моторній, 6 (літера А) для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-21995).

Про передачу громадянці Нєсвєтовій Надії Миколаївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Лазурній, 46 (А-15524).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Соколовській Інні Олегівні на вулиці Бродівській, 207-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19886).

Про передачу громадянці Ткаченко Людмилі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Підбірній, 11-в (А-17132).

Про передачу громадянину Дьоміну В'ячеславу В'ячеславовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Кіровоградській, 4 (Д-6810).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Зборовській Наталці Іванівні на вулиці Новопирогівській, 22-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21288).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Галушку Володимиру Івановичу на вулиці Фіалковій, 2 а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21167).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» на вулиці Лісничій для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивних, господарських та адміністративних споруд (К-20870).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» на Столичному шосе для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивних, господарських та адміністративних споруд (К-20902).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Брюховецькому Михайлу Антоновичу на вулиці Бродівській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21196).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Сілевич Ользі Олексіївні на вулиці Лазурній, 8/10 для ведення садівництва (К-21727).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гончаруку Миколі Семеновичу на вулиці Бродівській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21193).

Про передачу комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування підземного паркінгу, громадських будівель та споруд із заїздами та гостьовою автостоянкою на проспекті Академіка Глушкова, 1 (Д-6801).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Лабораторія інформаційних систем та технологій» договору оренди земельної ділянки для будівництва офісно-житлового комплексу на вулиці Жилянській, 26 (А-20783).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 03.09.2003 №79-6-00139, укладеного між Київською міською радою та приватною фірмою «Угарет» для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону з літнім майданчиком на проспекті 40-річчя Жовтня, 108/1 та внесення змін до нього (А-20796).

Про відмову в продажу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Планета-Авто» на перетині вулиць Амурської та Сумської та надання дозволу на опрацювання можливості продажу цієї земельної ділянки на земельних торгах (Є-1206).

Дарницький район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» на Харківському шосе, 21/1 для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного комплексу з виставково-торговельними приміщеннями та озелененням прилеглої території (К-20776).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на проспекті Петра Григоренка, 13   для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20598).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Великомученика Георгія Побідоносця Української православної церкви на вулиці Мілютенка, 7   для будівництва церкви з  подальшою експлуатацією (К-20109).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на перетині вулиці Вірменської та Харківського шосе для будівництва та експлуатації паркінгу (К-20842).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 111 імемі Ковпака на вулиці Здолбунівській, 7-б для експлуатації та обслуговування будівель (К-21278).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельно-комерційна фірма «Граніт» на Дніпровській набережній, 23-а для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку «Блок обслуговування на ділянці № 24 з підземним паркінгом» (К-21112).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе на вулиці Урлівській, 19-б для експлуатації та обслуговування будівель (К-21234).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальноосвітньому навчальному закладу І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія на вулиці Бориса Гмирі, 3-б для експлуатації та обслуговування будівель (К-21235).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі I-III ступенів № 266 на вулиці Архітектора Вербицького, 14-г для експлуатації та обслуговування будівель (К-21237).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькому районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві на вулиці Російській, 34 (літера А) для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-21992).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дім на Набережній» на вулиці Анни Ахматової, 47 для експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-21520).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Анни Ахматової 45» на вулиці Анни Ахматової, 45 для експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-21286).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Княжичі» вулиці Княжий Затон, 16-а для експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-21772).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді парафії на честь Святого Благовірного князя Олега Брянського Української Православної Церкви на вулиці Здолбунівській, 33а для експлуатації та обслуговування храмового комплексу (К-21261).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Матвієнко Любові Володимирівні на вулиці Челюскінців, 11-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (20443).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Чикольві Юрію Григоровичу на вулиці Завальній, 18-е для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19507).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Вергілесу Євгенію Руслановичу на вулиці Карла Маркса, 31-а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20440).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Белей Галині Зеновіївні на вулиці Лісній, 14-а для будівництва індивідуального гаража (К-20686).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Максименко Наталії Василівні на вулиці Миколи Островського, 5-а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20480).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Цимбаленко Ользі Прокопівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Тепловозній, 13 (А-20343).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Демченку Віктору Анатолійовичу на вулиці 54-ій Садовій для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21025).

Про передачу комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельних ділянок для надання послуг з паркування автотранспорту, влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури на проспекті Петра Григоренка (від вулиці Анни Ахматової до вулиці Тальнівської) (Д-6649).

Про передачу комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельної ділянки для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури на перетині вулиці Ревуцького та вулиці Анни Ахматової (Д-6850).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Агросвіт» земельної ділянки для обслуговування будівлі соціально-побутового центру на проспекті Петра Григоренка, 26 (Д-6822).

Про передачу приватному акціонерному товариству «Крокус» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Бориспільській, 9 (А-3263).

Деснянський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Оноре де Бальзака вздовж лінії швидкісного трамваю (від вулиці Марини Цвєтаєвої до вулиці Милославської) для паркування автотранспорту, влаштування, експлуатації та обслуговування тимчасової автостоянки (К-21293).

 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Оноре де Бальзака вздовж лінії швидкісного трамваю (до вулиці Карла Маркса) для паркування автотранспорту, влаштування, експлуатації та обслуговування тимчасової автостоянки (К-21294).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді парафії на честь святого апостола Марка  м. Києва Української православної церкви на розі проспекті Генерала Ватутіна та вулиці Оноре де Бальзака для експлуатації та обслуговування культової споруди (К-21081).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Деснянському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Мілютенка, 28-б (літера А) для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21964).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Деснянському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Милославській, 23-д (літ. А) для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21963).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Деснянському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Теодора Драйзера, 9-б (літера А) для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21962).

Про відмову у погодженні місця розташування та наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Олійнику Денису Юрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку поблизу  вулиці Толстого (А-20802).

Про передачу обслуговуючому кооперативу «Едем форест» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд, та дачного будівництва членів кооперативу в 11-му кварталі Броварського лісництва (А-20507).

Про надання земельної ділянки КП «Київтранспарксервіс» для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури на вулиці Крайній (біля вулиці Сабурова) (Д-6800).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «СБС-Ком» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування науково-виробничого комплексу із складськими приміщеннями та закладами реалізації власної продукції на вулиці Електротехнічній (А-20511).

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок від 13.11.2002 №62-6-00042 та від 13.11.2002 №62-6-00043, укладеними між Київською міською радою та виробничим кооперативом «Свєта» з самостійним статусом, для влаштування тимчасової відкритої охороняємої автостоянки на вулиці Радунській та внесення змін до них (А-20049).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 12.09.2008 №62-6-00499, укладеного між Київською міською радою та приватним підприємством «СК-КОМ» для будівництва та обслуговування об’єкта надання послуг автовласникам, в тому числі, розташованих на території А/С «Моноліт» на вулиці Електротехнічній, 43-а, та внесення змін до нього (А-20728).

Про надання Державному підприємству «Льодові Арени» права на забудову земельної ділянки та укладання договору суперфіцію для будівництва спортивного комплексу (тренувальної бази з баскетболу) на проспекті Генерала Ватутіна (А-20917).

Дніпровський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на проспекті Возз'єднання, 21-д для будівництва та експлуатації паркінгу (К-20828).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Каунаській, 14/1 для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21868).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Лобачевського, 23-б для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21867).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Біленькому Володимиру Львовичу на вулиці 5-та лінія, ділянці 136 для ведення садівництва (К-21086).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднаному кооперативу по будівництву та експлуатації колективних автостоянок «Дніпровський» на проспекті Генерала Ватутіна, урочище Чорторій землі транспорту, розміщення автостоянок для зберігання автотранспорту членів кооперативу (К-21182).

Про передачу комунальному підприємству «Київпастранс» земельної ділянки для реконструкції лінійно-диспетчерської станції з будівництвом об’єктів соціально-побутового призначення, торгівлі та харчування з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням на вулиці Попудренка, 1 (Д-6811).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Комфорт Арт» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного об’єднання з дошкільним навчальним закладом та експлуатації мистецького клубу на вулиці Регенераторній, 4-в (літера 1Л) (Д-6815).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлово-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на проспекті Возз’єднання, 21-в (А-20738).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФСВ» договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом на вулиці Юності (А-20701).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛВ-Холдинг» договорів оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу у складі об’єктів житлового, громадського, торговельно-розважального призначення і готельного комплексу з паркінгами та спортивно-оздоровчої бази на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9 (А-20290).

Оболонський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дочірньому підприємству «Лікувально-оздоровчий профілакторій «Дюбек» на вулиці Гамарника, 56 для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель медичного призначення (К-21213).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на вулиці Приозерній, 10-б для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу ясла-садок № 3/750 Служби безпеки України (К-21219).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на вулиці Маршала Тимошенка, 18-а для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу ясла-садок № 7/788 Служби безпеки України (К-21223).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на просп. Героїв Сталінграда, 20-б для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу ясла-садок № 8/3 Служби безпеки України (К-21224).

Про передачу земельної ділянки громадянину Слєпаку Сергію Вілєновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Гамарника, 26 (А-20325).

Про надання комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельної ділянки для надання послуг з  паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення на проспекті Оболонському (на перетині з вулиці Героїв Дніпра) (Д-6805).

Про надання комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельної ділянки для надання послуг з паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення на проспекті Оболонському (навпроти буд. №20) (Д-6618).

Про надання комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельних ділянок для надання послуг з паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення на проспекті Оболонському, 6 (Д-6616).

Про надання комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» земельної ділянки для надання послуг з паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення на проспекті Оболонському, 21 (Д-6617).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Протєкт» на вулиці Бережанській, 6 (А-20790).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії «Кроун» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вулиці Північній, біля будинку №28 (А-20613).

Решта питань щодо землі в інших районах не вмістилися в одну статтю - тому їх можна прочитати тут.