Що у Вашому районі ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська
11 листопада 2013р. 10:20

Що у Вашому районі ділитиме Київрада (продовження)

Ваші діти ще граються на дитячому майданчику чи відпочивають у парку? А забудовників ви ще там не бачили? У середу, 13-го листопада Київрада планує зібратися на чергове засідання. Вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

"Свідомо" розбило їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком:

Печерський район

Про внесення змін до рішення Київської міської ради  від 22.05.2013 №317/9374 «Про надання статусу скверу земельній ділянці загальною площею 2,33 га за кадастровим номером 8000000000:82:138:0096, яка розташована між будинками №№2-6 на вулиці Вільшанській та будинком №16 на вулиці Професора Підвисоцького Києва»

Про передачу нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва у позичку (безоплатне користування) Спасо-Преображенській релігійній громаді Української православної церкви (від 10.07.2013 «08/231-0952/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України у пров. Кості Гордієнка, 8-Е для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 1/36 СБУ (К-21217).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПЕЧЕРСЬК-2006» на вулиці Димитрова, 5 для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі та вхідної групи (К-20679).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Посольству Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні на вулиці Січневого повстання, 52/1 для обслуговування житлового будинку (К-21658).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Компанії «Гранд ін вест енд файненс інк (GRANDE INVEST & FINANCE INС.) на вулиці Мечникова, 16 (літера А) для реконструкції нежитлового будинку під житловий комплекс з паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення (К-21849).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Печерському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на площі Бессарабській, 3 для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21783).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Печерському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Московській, 30 для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків (К-21782).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Дельта Банк»земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування офісно-торговельного центру на вулиці Івана Мазепи, 11 (вулиці Січневого повстання) (А-19464).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Київенерго» для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-482) на Бессарабській площі №5 (літера Д) (Д-5507).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України» земельних ділянок для будівництва (зі знесенням), експлуатації та обслуговування житлово-адміністративного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського призначення та наземним і підземним паркінгами, організації будівельних робіт та благоустрою прилеглої території на вулиці Щорса, 19 (А-19274).

Про відмову громадянці Кулинич Ользі Анатоліївні в поновленні договору оренди земельної ділянки для розміщення, експлуатації та обслуговування об’єкта придорожнього обслуговування в тимчасових легких збірно-розбірних конструкціях на бульварі Дружби народів, 38 (А-20452).

Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Іпат Юкрейн» для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вулиці Івана Кудрі, 1/141 (літера А) (Є-1170).

Подільський район

Про передачу у безоплатне користування (позичку) релігійній громаді парафії Різдва Христового  м. Києва Української православної церкви Київського патріархату будівлі церкви Різдва Христова на Поштовій площі, 1 (від 27.06.2013  №08/231-0865/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Електриків та на ділянці станції Святошино - станції Дарниця для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень (К-20946).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» на вулиці Ярославській, 3/1 (літера А) для будівництва офісно-адміністративного комплексу (К-20833).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «Поділ Бізнес-парк» на вулиці Фрунзе, 86 для реконструкції існуючих об'єктів нерухомості під торгово-розважальний та офісний комплекс, торговий комплекс, з облаштуванням стоянок транспортних засобів та подальшої їх експлуатації та обслуговування (К-20259).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Трейдвей-21» на вулиці Воздвиженській, 45-47-49 (літера А) для експлуатації та обслуговування нежитлового офісного будинку (К-21953).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Подільському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на проспекті Георгія Гонгадзе, 8 для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-21989).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Вітренку Олександру Миколайовичу на вулиці Гомельській, між будинками 36 та 38, для обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури (облаштування проїзду) (К-21177).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Київенерго» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-145) на проспекті Правди, 80-б (літера «Б») (Д-6099).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Київенерго» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-293) на проспекті Правди, 33-А (літера «А») (Д-6043).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Виробнича компанія Діспомед» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих офісно-торговельних будівель на вулиці Фрунзе, 15/1 (літера А), 15 (літера А) (Д-6818).

Святошинський район

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Булаховського, 3 для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури (К-20170).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровській екологічній прокуратурі на вулиці Симиренка між будинками № 5-а та № 12-а для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку (К-20806).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви на честь Святої Великомучениці Анастасії Узорішительниці  м. Києва на вулиці Обухівській, 118 для будівництва, обслуговування та експлуатації храму (К-21667).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Гратон» на проспекті Перемоги, 67 для обслуговування та експлуатації адміністративних та складських приміщень існуючих будівель (К-21066). 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Плюсема» на проспекті Перемоги, 67 для обслуговування та експлуатації адміністративних та складських приміщень існуючих будівель (К-21064).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Респектал» на вулиці Кулібіна, 11-а для обслуговування та експлуатації адміністративних та складських приміщень існуючих будівель з влаштуванням зеленої зони загального користування (К-21229).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Святошинському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на бульварі Кольцова, 22-а для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-22006).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Веретьонкіній Ларисі Михайлівні та Машовець Надії Михайлівні на вулиці Раїси Букіної, 29 міста Києва для ведення індивідуального садівництва (К-21717).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Астма-Крим» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючого адміністративно-офісного будинку і для будівництва готельно-житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Львівській, 18 (літера Б) (А-20828).

Про зміну цільового призначення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Біонік ленд» для будівництва та експлуатації індустріального парку та об'єктів будівництва в його межах в рамках реалізації проекту «BIONIC Hill» - складової національного проекту «Технополіс» - створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій» на вулиці Пономарьова, 1-а (А-20567).

Про зміну цільового призначення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «БІОНІК ЛЕНД» для комплексної забудови та експлуатації об'єктів житлового, громадського, адміністративного призначення, об'єктів соціальної інфраструктури та паркінгів в рамках реалізації проекту «BIONIC Hill» - складової національного проекту «Технополіс» - створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій» на вулиці Пономарьова, 1-а (А-20568).

Про відмову фізичній особі - підприємцю Мельник Надії Іванівні у передачі в оренду земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування дитячого кафе на вулиці Булгакова (А-20520).

Солом’янський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Солом'янському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Радянській, 3 для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі (К-21525).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Солом'янському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Полковника Шутова, 3 для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі (К-21526).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському психоневрологічному диспансеру № 5 на вулиці Виборзькій, 89 для експлуатації і обслуговування будівлі поліклініки (К-21176).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки військово-медичному управлінню Служби безпеки України на вулиці Соціалістичній, 6/2 для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 6/548 СБУ (К-21222).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки військово-медичному управлінню Служби безпеки України на вулиці Білгородській, 9 для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 4/353 СБУ (К-21220).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Солом'янському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на проспекті Повітрофлотському, 49 для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі (К-21522).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Солом'янському районному управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вулиці Полковника Шутова, 6 для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі (К-21528).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви на честь ікони Божої Матері «Взисканіє загиблих» на вулиці Народній для експлуатації та обслуговування каплиці пам'ятника (К-19550).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству внутрішніх справ України на вулиці Івана Клименка, 24 для експлуатації та обслуговування гуртожитку (К-21750).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гармаш Юлії Юліївні у пров. Новонародному, 9 для будівництва та обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури (проїзд) (К-19821).

Про передачу громадянину Логвиненку Олександру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у провулку. Ватутіна, 4-а (А-18438).

Про передачу громадянці Отрощенко Ірині Петрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Янтарній, 32 (А-18645).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будинку лікарні, озеленення і благоустрою території на проспекті Червонозоряному, 17 (Д-3541).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КІЙ-ПЛАЗА» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхових будинків з вбудованим та прибудованим центром громадського харчування на вулиці Кондукторській, 48 (А-20778).

Про поновлення приватній фірмі «ОЛІМП ЕКС» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з паркінгом на вулиці Миколи Островського, 48/50 (А-20786).

Про поновлення фізичній особі-підприємцю Шереметьєву Олексію Євгеновичу договорів оренди земельних ділянок для експлуатації та обслуговування павільйону з прийому склопосуду на проспекті Червонозоряному, 57 (А-20251).

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «А.К.В.» для будівництва, експлуатації та обслуговування ринкового комплексу та для організації будівельних робіт на бульварі Чоколівському, 5-7 (А-20317).

Про відмову в поновленні приватному підприємству «ФОРВАРД» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автостоянки на вулиці Освіти, 1-3 (А-20807).

Шевченківський район

Про закріплення будинку на вулиці Смирнова-Ласточкіна, 26 за комунальним підприємством «Житлоінвестбуд-УКБ» (від 21.03.2013 №08/231-0158/ПР).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 березня 2004 року № 106/1316 «Про надання дозволу Київській міській санітарно-епідеміологічній станції на знесення будівлі на вулиці Олеся Гончара, 35» (від 23.09.2013 №08/231-1185/ПР).

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 12 лютого 2004 року №30/1240 «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Вестін» на знесення будівлі кінотеатру «Екран» на проспекті Перемоги, 117, літера «А» (від 27.06.2013  №08/231-0863/ПР).

Про передачу у безоплатне користування (позичку) нежилих приміщень в будинку на вулиці Десятинній, 14 (від 29.08.2013 №08/231-1043/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній організації Комбінат «Прогрес» Державного комітету України з державного матеріального резерву на вулиці Павла Пестеля, 4 для експлуатації та обслуговування адміністративних та складських будівель і споруд (К-20578).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Бессарабський ринок» на площі Бессарабській, 2 для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень будівлі ринку (К-21097).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на вулиці Прорізній, 19 для експлуатації та обслуговування адміністративного корпусу (К-20649).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Лан-Україна» на вулиці Довнар-Запольського, 5, (літера А) для експлуатації та обслуговування офісної будівлі та влаштування паркінгу (К-21749).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченківському районному управлінню Головного управління МВС України в Києві на вулиці Баумана, 4 для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21932).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Шевченківському районному управлінню Головного управління МВС України в Києві на вулиці Прорізній, 12 а, вулиці Прорізній, 12 б для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків (К-21934).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченківському районному управлінню Головного управління МВС України в Києві на вулиці Олени Теліги, 43а для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-21933).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії «Київенерго» на вулиці Жилянській, 85 для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку адміністративного призначення (К-18243).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Київенерго» для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-11) на вулиці Івана Франка, 21-б (літ. Б) (Д-5617).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Київенерго» для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-76) на проспекті Перемоги, 20 (літ. В) (Д-5328).

Про передачу земельної ділянки м для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-226) на вулиці Терещенківській, 19 (літера Л) (Д-5382).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Київенерго» для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-2878) на вулиці Володимирській, 62 (літ. Ш) (Д-5643).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Будхол» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу об'єктів громадського та житлового призначення із внесенням змін до договору оренди в частині меж земельної ділянки на вулиці Дегтярівській, 7-7а (Д-6828).

Про поновлення закритому акціонерному товариству «Київстар Дж.Ес.Ем.» договору оренди земельної ділянки на вулиці Дегтярівська, 53 №91-6-00862 від 14.08.2009 (А-18185).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському центру зайнятості для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель на вулиці Глибочицькій, 58 (Д-6156).

Решта питань щодо землі в інших районах не вмістилися в одну статтю - тому їх можна прочитати тут.