Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
11 листопада 2013р. 10:24

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Понеділок, 11 листопада

В музеї «Експериментаніум» на Контрактовій – виставка «Механіка епохи Відродження». Дітям запропонують постріляти з арбалету, требушету і катапульти, побудувати міст без мотузок і цвяхів, а також підняти себе на величезному підйомнику.

Вівторок, 12 листопада

З 11:00 до 20:00 в музеї «Духовні скарби України» - останній день виставки Christmas Emotions. Організатори обіцяють яскраву концертну програму, майстер-класи з декорування та флористики, ярмарок, частування смаженими каштами, конкурси, і не тільки. Квиток для дорослого обійдеться у 60 гривень, дитячий квиток - 40 гривень.

Середа, 13 листопада

З 12:00 до 18:00 у Київському міському будинку природи проходить виставка «Кісточкові фантазії» - виставка картин із рибних кісточок та луски. Вартість квитка для дорослого 15 гривень, для школярів та студентів – 7 гривень.

Четвер, 14 листопада

В НСК «Олімпійський» триває виставка «Титанік». Квиток для дорослого коштує 150 гривень, квиток для дітей від 13 до 18 років – 100. За дитину від 6 до 12 років треба заплатити 50 гривень, малечі до 6 років вхід безкоштовний.

П’ятниця, 15 листопада

У Київському академічному театрі на Липках, о 12:00, вистава "Вождь червоношкірих" для дітей від 7 років. Це інсценізація відомого однойменного оповідання О.Генрі про маленького хлопчика, якого спробували викрасти бандити з метою отримання викупу. Але замість цього – втрапили у велику халепу, зв'язавшись з таким розбишакою, як Джонні.

Субота, 16 листопада

У  Мистецькому Арсеналі працює  Інноваційний освітній проект для дітей і підлітків "Арсенал ідей", у творчих лабораторіях якого відбуватимуться різноманітні майстер-класи, індивідуальні та групові заняття із дітьми. з 11:00 до 20:00. Вартість квитка для дорослого - 50 гривень, дітям до 12 років – безкоштовно.

О 15:00 «Интересный Киев» влаштовує дитячу екскурсію «Порахуй звірів». Маленьким киянам покажуть будинок з химерами, будинок з мухами, дворик з ведмедями, майданчик з жабою, а також занурять в захопливі історії цих пам’яток. Вартість екскурсії 50 гривень за одного дорослого та за одну дитину. Для участі необхідна реєстрація.

Неділя, 17 листопада

Об 11:00 в Будинку чайного майстра – дитяче чаювання з майстер-класом по виготовленню пряничних будиночків. Зареєструватись на захід можна тут.

О 14:00 – сімейна неділя в в PinchukArtCentre. Дітям запропонують коротку екскурсію експозицією та тематичний семінар у виставковому просторі.Малечу навчатимуть, як споглядати предмети мистецтва, які питання ставлять перед нами митці та що чекає на нас у музеї. Зверніть увагу: групи мають вікові обмеження, 4-6 років та 7-9 років,тиждень через тиждень. Для уточнення вікової групи та замовлення екскурсії заздалегідь телефонуйте на 590 08 58 або пишіть info@pinchukartcentre.org.

О 16:00 в дитячому секторі залу "Три Д" маленьких відвідувачів торговельного центру "Даринок" чекають на безкоштовному шоу мильних бульбашок.

Фото: www.volynpost.com

Теги: афіша , діти , Київ