"Галичину" оштрафували за монополію

Максим Опанасенко
11 листопада 2013р. 10:24

Акціонерне товариство "Галичина", котре є власником однойменної торгівельної марки (молочні продукти) оштрафували на 34 000 гривень за порушення законів про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного відділення Антимонопольного комітету.

Підприємство, нібито, дуже мало платило селянам за куплене молоко. "Як встановило Відділення, товариство встановивши та застосувавши економічно необґрунтовані та занижені ціни при заготівлі молока коров'ячого незбираного для промислової переробки від населення у квітні - серпні 2013 року, вчинило порушення конкуренційного законодавства, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках заготівлі молока для промислової переробки від здавачів окремих сіл Горохівського району, шляхом встановлення таких цін придбання товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку" - йдеться в повідомленні. 

За повідомленням, антимонопольщикам вдалося "підняти" закупівельну ціну на молоко вже у вересні - до 2,20 гривень за кіло. Це на 10% більше, ніж було.