Охоронці забудови на Жилянській побили журналіста

Катерина Білоус
11 листопада 2013р. 13:06

Охоронці забудови на Жилянській побили журналіста

Журналіста видання «Екологія та соціальний захист» Терещенко Віталія побили охоронці забудови на Жилянській 120Б. Чоловік знімав незаконні будівельні роботи на Жилянській. Про це повідомляють активісти, які виступають проти будівництва.

«На журналіста напали три охоронці, почали його бити та скрутили йому руки. Від нападників чоловіка рятували місцеві мешканці. Ми ж і викликали міліцію», – повідомляє активістка з Жилянської. Через побиття журналіст отримав звих плеча.

До речі, у вівторок 5 листопада мешканцям сусідніх будинків біля забудови по вулиці Жилянській 120Б розбили вікна. Також постраждали домофони та двері під’їздів – їх облили фарбою. Сутички між мешканцями сусідніх будинків та забудовником почалися напочатку вересня. Саме тоді забудовники знищили будинок 1919 року на Жилянській 120Б. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника.

Фото надане місцевими мешканцями