Грабіжник ковтнув докази провини на допиті

Маша Землянська
11 листопада 2013р. 14:29

На станції метро «Либідська» до чергового по станції міліціонера підбіг чоловік та повідомив про те, що кілька хвилин тому у вагоні метро невідомий зірвав з шиї сплячого пасажира ланцюжок та вийшов на станції. Вже через деякий час грабіжник був затриманий черговим нарядом патрульної служби міліції. Він ще не встиг вийти зі станції, як на ескалаторі його затримали правоохоронці.

"Під час спілкування з правоохоронцями в кімнаті міліції молодик дуже нервував, поводив себе неадекватно та не очікувано для правоохоронців почав щось ковтати. Згодом міліціонери з’ясували, хлопець проковтнув зірваний ним ланцюжок разом із хрестиком. В такий спосіб молодик хотів знищити речові докази. Правоохоронці терміново повезли затриманого до лікарні швидкої медичної допомоги", - йдеться в повідомленні прес-служби міліції.

28-річний затриманий, вже не раз мав проблеми з законом. Він раніше вже був судимий за вчинення аналогічного злочину. На запитання правоохоронців, чому він знову скоїв злочин, молодик пояснив, що заклав до ломбарду материну каблучку та дуже хотів її викупити, а грошей в нього не було.

Теги: Київ , міліція