Залізничники обіцяють - Hyundai зиму витримає

Максим Опанасенко
11 листопада 2013р. 15:07

"Укрзалізниця" разом з корейськими конструкторами працює над адаптацією швидкісних потягів Hyundai до української зими. Про це повідомляє прес-служба залізничників.

"Зокрема, на усіх швидкісних поїздах уже встановлено новий тип струмоприймачів. Нові струмоприймачі дозволять стабілізувати процес струмознімання в умовах швидкісного режиму, що дозволить покращити їх взаємодію з контактною мережею. Тепер на струмоприймачах встановлені аеродинамічні профілі для стабілізації процесу струмознімання в умовах швидкісного режиму. Крім того, на першому етапі, для підвищення надійності обладнання під час експлуатації, виконано модернізацію підвагонного обладнання для запобігання попаданню снігу, вологи та пилу" - йдеться в повідомленні. Залізничники додають - врахували всі причини поламок поїздів минулої зими. 

Ще у прес-службі кажуть - у Харкові, Дніпропетровську, Донецьку і Львові будуть постійно чергувати працівники компанії  Hyundai Rotem або держпідприємства "УЗШК" для обслуговування електропоїздів. 

Минулої зими поїзди Hyundai стали об'єктом знущань. Ледь не щодня з'являлися повідомлення про те, що потяг, поламавшись, декілька годин простояв посеред поля між станціями. Тоді залізничники заявили - корейські поїзди просто не адаптовані до українських зим і технічних реалій. 

Теги: Київ