Яценюк: Власенка арештували

Максим Опанасенко
11 листопада 2013р. 16:10

Захисника ув'язненої екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка арештували. Про це заявляє прес-служба "Батьківщини" з посиланням на слова свого керівника Арсенія Яценюка.

"Під час засідання комітету Арсеній Яценюк взяв слово і повідомив, що йому щойно надійшла інформація, що Сергія Власенка заарештувала генеральна прокуратура. Він звернувся до представника ГПУ, який знаходиться зараз на засіданні комітету, із вимогою розібратися в даній ситуації" - йдеться в повідомленні. За інформацією ж заступника гепрокурора Андрія Кожем'якіна, Власенка зараз допитують у прокуратурі, але за його ж словами, ніхто ніяких процесуальних рішень щодо затримання не приймав. 

У вересні суд першої інстанції  ухвалив рішення, за яким захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко має сплатити своїй колишній дружині Наталії Окунській 7 мільйонів гривень. Судова тяганина між екс-подружжям триває вже кілька років. Окунська неодноразово звинувачувала Власенка в ухилянні від сплати аліментів, угоні авто та невиконаннірішення суду, вимагаючи також від Власенка дозвіл на виїзд за кордон для їхньої доньки, половину машини та половину будинку. 31 травня Окунська навіть заявила, що буде балотуватися на тому ж окрузі, де і її колишній чоловік.  Таке рішення жінка прийняла після того, як в "Батьківщині" заявили про те, що Власенка висунуть в кандидати у Верховну раду по одному з п`яти проблемних округів. 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю.

 

Теги: Київ