Прокуратура взялась за парковки Троєщини і Дарниці

Катерина Білоус
11 листопада 2013р. 16:32

Прокуратура взялась за незаконні парк-майданчики. Правоохоронці звернулися до Господарського суду з позовом, аби повернути київській громаді ділянки, які протиправно експлуатувались підприємцями під автостоянки в Деснянському та Дарницькому районах столиці. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За позовом прокуратури Деснянського району мешканцям повернули землю по вулиці Закревського, 42. За незаконне використання ділянки та збільшення кількості машино-місць власник паркінгу заплатить державі 240 тисяч гривень. Крім того, своїм рішенням Господарський суд задовольнив позов столичної прокуратури та зобов’язав товариство звільнити та повернути територіальній громаді ділянку по вулиці Руденка у Дарницькому районі. Договір оренди парковки закінчився ще минулого року та не поновлювався.  Це власнику паркінгу коштуватиме 230 тисяч гривень.   

Прокуратура перевірила всі парк-майданчики Києва. В результаті правоохоронці подали в суд 8 позовів про звільнення та повернення ділянок. Площа повернутої землі складає близько 4 гектарів та вартує 70 мільйонів гривень.