Власенка відпустили, але підозрюють

Максим Опанасенко
12 листопада 2013р. 7:38

Захисника ув'язненої екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка у понеділок відпустили з Генпрокуратури. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За попередньою інформацією, Власенку там висловили підозру у нібито побитті своєї екс-дружини Наталі Окунської кілька років тому.  "Хамство, яке царює в ГПУ, повірте, це щось на кшталт такого доброго 37-го року: коли тебе викликають по одній справі - ти з’являєшся сам без будь-якого примусу - тобі починають хамити, до тебе застосовують фізичне, ну я не скажу насилля, але застосовують до тебе фізичну силу, у тебе виривають твою власність, тобі нав’язують якогось хлопчину, який тримтячими руками показує адвокатське посвідчення і каже, що тепер він твій адвокат. На жаль, це реалії України в переддень підписання Угоди про асоціацію", - заявив Власенко після звільнення. Не забув він згадати і про саміт у Вільнюсі наприкінці листопада, де Європейський Союз мав би підписати угоду з Україною. 

Власенка затримали у понеділок ввечері. У вересні суд першої інстанції  ухвалив рішення, за яким захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко має сплатити своїй колишній дружині Наталі Окунській 7 мільйонів гривень. Судова тяганина між екс-подружжям триває вже кілька років. Окунська неодноразово звинувачувала Власенка в ухилянні від сплати аліментів, угоні авто та невиконанн ірішення суду, вимагаючи також від Власенка дозвіл на виїзд за кордон для їхньої доньки, половину машини та половину будинку. 31 травня Окунська навіть заявила, що буде балотуватися на тому ж окрузі, де і її колишній чоловік.  Таке рішення жінка прийняла після того, як в "Батьківщині" заявили про те, що Власенка висунуть в кандидати у Верховну раду по одному з п`яти проблемних округів. 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю.

Теги: Київ