Люди завгоспа Януковича отримали ще 9 млн на Лавру

Максим Опанасенко
12 листопада 2013р. 7:42

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник підписав угоду з ТОВ "Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня "Україна-Реставрація" на реставраційно-консерваційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури "Церква Спаса на Берестові". Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 9,14 мільйонів гривень. "Згідно з техзавданням стан пам’ятки визначений як частково аварійний: зафіксовані підвищена вологість стін та склепінь споруди, замокання фундаментів від поверхневих вод. З метою усунення причин, що створюють вказані проблеми, у церкві повинні до кінця року замінити покриття, влаштувати гідро- і пароізоляцію, провести біо- та вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій, уражені частини укріпити або протезувати, замінити мідне покриття даху, куполів, бань та барабанів з влаштуванням нової системи водовідводу, організувати тимчасовий водовідвід для зливових вод, ліквідувати просідання відмостки, здійснити профілактичний ремонт мереж електроосвітлення даху. Окрім того мають відреставрувати ікони на главках і хрести, а також позолотити бані і хрести" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", фірма, що виграла тендер, входить до групи компаній "Укрреставрація" і має зв'язок з ПАТ "Укрреставрація". Останнє навесні 2012-го зі скандалом отримало в оренду Гостинний двір на Подолі, де зводить торгівельно-офісний центр. Фірма пов'язана з головою Державного управління справами Андрієм Кравцем і його дружиною Мариною Пелих.

 

 

Теги: Київ