У мерії помітили вулиці без каналізаційних люків

Максим Опанасенко
12 листопада 2013р. 7:47

Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко доручив очільникам районних держадміністрацій розібратися з каналізаційними люками. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Точніше, не з самим люками, а з їхньою відсутністю. Голубченко дав чиновникам 10 днів і навіть пригрозив штрафами: "Ми створимо комісію, яка буде вести постійний контроль за кількістю відкритих люків. У разі, якщо балансоутримувачі не вживатимуть термінових заходів на свої територіях, їх штрафуватимуть. Таке неподобство, яке сьогодні відбувається у столиці, не може бути. Тільки за останні півроку у відкриті люки впало чотири людини, три випадки з яких сталися у Шевченківському районі міста" - заявив перший зам. 

Кияни регулярно скаржаться в мерію на те, що каналізаційні люки на їхніх вулицях зникають. Ще частіше на те, що їх замінюють аби-чим - шинами, гілками, дошками. Так, наприклад, на вулиці Поліській біля станції метро "Бориспільська" дірки в асфальті закривають гумою. Ось так це виглядає:

 

 

Теги: Київ