Активісти кличуть 22 листопада на Майдан

Максим Опанасенко
12 листопада 2013р. 9:03

Активісти "Коаліції Учасників Помаранчевої Революції" кличе киян 22 листопада на Майдан. Про це повідомляє прес-служба організації.

Цього дня відзначають річницю Помаранчевої революції. "Вважаємо недоцільним проведення в цей день будь-яких заходів на кшталт святкових майдансів як таких, що не відповідають реаліям сьогодення. Усілякі спроби влаштувати святкові урочистості носитимуть деструктивний характер.  Вони є неприйнятними щодо тих, хто прийшов на Майдан зі щирими прагненнями радикальних змін, хто втомився від співів та плясок, кого привела надія та віра у нашу спільну міць та силу. Пафосні виступи та популістські заяви, традиційно залишаються лише словами. Вони є не ефективними та гальмують весь національний рух. Для досягнення поставленої мети пропонуємо вдатися до більш дієвих форм народного волевиявлення - акцій прямої дії. Саме цього дня ми зробимо свій перший рішучий крок" - йдеться в повдіомленні.

Розголошувати форми та способи своєї боротьби у КУПРі поки не хочуть. Але закликають прийти о 17:00 усіх небайдужих. Чекають тут і на опозиційних політиків. 

 

 

Теги: Київ