Міліція "взяла" 23-річного киянина за наркотики

Максим Опанасенко
12 листопада 2013р. 12:24

Київська міліція "накрила" нарколабораторію в Дніпровському районі. Про це повідомляє прес-служба київського МВС.

Очолював нарковиробництво 23-річний киянин. "В 19-річному віці молодий чоловік отримав у спадок трикімнатну квартира. І відразу вирішив жити самостійно,окремо від родичів. До його помешкання частенько почали навідувались його однокурсники, які навчались разом з ним в одному із медичних інститутів. Гулянки закінчилися відрахуванням з навчального закладу затриманого. Працевлаштовуватись чоловік не поспішав, вирішив здати в оренду одну з кімнат. Квартирант знайшовся досить швидко. Господаря помешкання навіть не насторожило те, що той неодноразово був судимий за зберігання наркотичних речовин" - йдеться в повідомленні.

Квартирант, довідавшись про те, що хлопець навчався на фармацевта, вмовив його спробувати виготовляти наркотики прямо вдома. Той не лише погодився, а й сам потрапив у залежність. "Під час санкціонованого обшуку в квартирі затриманого оперативниками було вилучено склянки з опієм, більше 20 кілограмів макової соломи та речовини, які використовувались для виготовлення наркотичних речовин" - кажуть у міліції.

Тепер хлопця звинувачують одразу за двома статтями - "Організація або тримання місць для незаконного вживання, виробництва чи в иготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів" та "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту". Відповідати має і квартирант. Його світить до 5 років тюрми.

 

Теги: Київ