Зі штабу Пилипишина розказали про підкуп (відео)

Ольга Бондаренко
12 листопада 2013р. 14:07

Активістам Всеукраїнського об’єднання "Свобода" вдалося викрити ще одного працівника штабу Віктора Пилипишина, що спеціалізується на скуповуванні голосів. Про це повідомляє прес-служба політсили.

Мешканцям будинку №3 по вулиці Олени Теліги у Києві пропонували сто гривень до виборів і сто гривень після, якщо вони проголосують за Пилипишина. Особисті дані тих, хто погоджувався вносились до відповідного списку. Після того, як цю особу було спіймано на гарячому, жінка в усьому зізналася на відео.

31 жовтня кандидат в нардепи від "Свободи" по Шевченківському району Юрій Левченко і "свободівець" Володимир Тищенко подали заяву про підкуп виборців у Генпрокуратуру. Напередодні Тищенку вдалося відзняти невеличкий репортаж прихованою камерою про те, як жінка, що називає себе членом виборчої комісії, пропонує агітувати за позапартійного кандидата Віктора Пилипишина і видавати киянам 200 гривень до виборів і стільки ж - після. Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі якраз розгорнувся між "свободівцем" Юрієм Левченком і екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голосів.

Теги: Київ , Свобода , Пилипишин , вибори